شرایط استفاده از سرویس گواهینامه SSL رایگان Let’s Encrypt

محدودیت های سرویس گواهینامه رایگان Let’s Encrypt بر روی سرویس گواهینامه رایگان Let’s Encrypt محدودیت‌های خاصی تعریف شده است. جزییات کامل این محدودیت‌ها را می توانید در وبسایت رسمی Let's Encrypt مشاهده ... بیشتر »

۲۷ فروردین ۱۳۹۷
امکان استفاده از ssl رایگان برای همه کاربران هاستکام

هاستکام برای رفاه و امنیت بیشتر تمامی مشتریان سرویسهای میزبانی خود ، امکان استفاده از SSL رایگان را فراهم نموده است. SSL چیست ؟ همان طور که می دانیم، اطلاعاتی که به طور معمول در صفحات وب رد و بدل ... بیشتر »

۲۷ فروردین ۱۳۹۷
بزودی با تغیراتی جدید در کنار شما خواهیم بود

جهت رفاه حال مشتریان،همچنین سهولت استفاده از خدمات،گروه نرم افزاری سه ضلع (هاستکام) بر آن شد که تغیراتی را در سرویس های ارائه شده و همچنین قالب سایت خود ایجاد نماید. بزودی با تغیرات و خبرهایی ... بیشتر »

۶ آذر ۱۳۹۴
ارتقا سخت افزاری سرور های هاستکام

احتراما به اطلاع مشتریان عزیز میرساند،جهت ارج نهادن به اعتماد مشتریان و بالا بردن سطح کیفیت خدمات،گروه نرم افزاری سه ضلع (هاستکام) بر آن شد تا سرورهای فضای میزبانی وب خود را به صورت سخت افزاری ... بیشتر »

۲۲ مهر ۱۳۹۴
قیمت ثبت دامنه کاهش یافت

ارزانترین قیمت ثبت دامنه.به اطلاع کلیه مشتریان عزیز هاستکام می رسانیم قیمت ثبت دامنه .ir به حداقل ممکن رسید و از این پس می توانید دامنه های مورد نظر خود را به شرح ذیل ثبت کنید : ثبت دامنه یک ساله : ... بیشتر »

۱۸ شهریور ۱۳۹۴